Produkt dnia
MC46
MC46

239,00 zł

DC245
DC245

259,00 zł

MC83
MC83

239,00 zł

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego
"DORA" DUŻE BUTY

 
 

 

Niniejszy regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży obuwia za pośrednictwem sklepu internetowego sklep.duzebuty.pl

Informacje ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest:
  "DORA" DUŻE BUTY
  ul. Grzybowska 9
  00-132 Warszawa
  Tel: +48 (22) 620 62 02       Tel. kom.:  692 554 480
  e-mail:
  biuro@duzebuty.pl
  NIP: 1180104539
  REGON: 012619285
  Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.                                                                                                                       
   
 2. Nr konta bankowego:  13 2130 0004 2001 0584 9567 0001    
 1. Sklep internetowy, prowadzi sprzedaż wysyłkową obuwia fabrycznie nowego w dwóch grupach wielkościowych:
  damskie
  - obuwie w numeracji 41 - 46
  męskie
  - obuwie w numeracji 46 - 52
 2. Ceny  wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich.
 3. Ceny zawarte w naszym sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.
 4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności ich wpływania, aż do wyczerpania zapasów magazynowych towarów objętych tą formą sprzedaży.
 5. Ofert promocyjnych nie można ze sobą łączyć chyba, że szczegółowe warunki konkretnej promocji dopuszczają taką możliwość.
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych i wycofywania dotychczas oferowanych towarów, prowadzenia, odwoływania i modyfikowania zasad akcji promocyjnych.

 

Warunki zamawiania i sprzedaży

 1. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem http://www.duzebuty.pl .
 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 19.00, w soboty po godz. 15, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 4. Na e-maile odpowiadamy na bieżąco. Wszelkie zapytania prosimy kierować na e- mail: biuro@duzebuty.pl
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego DORA duzebuty.pl.
  Podanie danych teleadresowych jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia niepotwierdzone w ciągu 5 dni  będą anulowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone  drogą elektroniczną.
 6. Zamówienia potwierdzone nie mogą być anulowane.
 7. Zamówiony towar będzie dostarczany Pocztą Polską.
 8. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 9. Zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszym terminie od złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego rozmiaru obuwia.
 10. Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską wynosi około 1-3 dni roboczych. W 80 % przypadków buty są dostarczane na drugi dzień od wysłania, (jeżeli była nadana do godz. 15). Przesyłki rozwożone są przez pracowników poczty w godzinach od 8-20. Jeśli w tym czasie listonosz nie zastanie nikogo domu, zostawia awizo, z którym należy odebrać paczkę w Państwa Urzędzie Pocztowym w ciągu 14 dni.
 11. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu.
 12. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.

 

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru jest realizowana w następujący sposób :

 • W wypadku wybrania opcji "za pobraniem" paczka zostanie wysłana natychmiast po skompletowaniu za pomocą Poczty Polskiej.
 • W przypadku zapłaty przelewem, kartą kredytową, przelewem elektronicznym, paczka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

 

Odbiór osobisty

  Buty można odebrać w sklepie "DORA" DUŻE BUTY przy ul. Grzybowskiej 9 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 20 i w soboty w godz. 10 - 15, oraz w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym - tel.: 692 554 480.

 
Anulowanie zamówienia
 1. Można wycofać zamówienie kontaktując się z nami telefonicznie 692 55 44 80 lub e-mailowo: biuro@duzebuty.pl
 2. UWAGA!! Nie można anulować zamówienia, które jest w trakcie realizacji oraz gdy jest wysłane do klienta.

 

Zwrot towaru

 1. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie i dostarczyć go do sklepu w terminie nieprzekraczającym czternastu dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu, którego wzór należy pobrać --tutaj-- . Po tym terminie zwroty nie są przyjmowane.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient. 
 3. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma "DORA" DUŻE BUTY nie odbierze przesyłki.
 4. Zastrzegamy sobie prawo odmówienia przyjęcia zwrotu, jeśli obuwie jest brudne, zniszczone, nie ma dołączonego dowodu zakupu lub nosi ślady użytkowania.

 

Reklamacja

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 2. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 24 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.
 3. Zgłoszenie reklamacyjne powinno być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór należy pobrać --tutaj--
 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru na adres Firmy:  "DORA" DUŻE BUTY                                                                                                                                               ul. Grzybowska 9                                                                                                                                                       00-132 Warszawa
 5. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Gwarancja

 1. Wszystkie buty zakupione w sklepie internetowym "DORA" DUŻE BUTY podlegają gwarancji producenta.
 2. Dokumentem gwarancyjnym jest dowód zakupu.
 3. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.).
 4. Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty.
 5. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru
 6. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe zgromadzone w bazie danych są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień dokonywanych w sklepie "DORA" DUŻE BUTY i nie są w żaden inny sposób przetwarzane.
 2. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97r.).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl